Kontakt

odbywa się:

Dane firmy:

REGON: 472864290

NIP: 7262379702

Adres:

Duńska 1G

91-204 Łódź

KRS 0000256093, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi ul. Pomorska 21, 90-202 Łódź, kapitał zakładowy 500 000,00zł

Konto:

03 1020 3352 0000 1702 0147 9229

PKO Bank Polski Spółka Akcyjna

 

 

Telefony:

Biuro: +48 42 613 09 09

Sprzedaż detaliczna: +48 42 613 09 15

Sprzedaż hurtowa: +48 42 613 09 09

Sprzedaż zagraniczna: +48 42 613 09 20

Księgowość: +48 42 613 09 19

Dział Reklamacji: +48 42 613 09 21                                 >> Formularz reklamacyjny <<

Dział zakupów : +48 42 613 09 23

 

 

 

 

Nasza Załoga:

radoslaw_garnys Radosław Garnys – Prezes Zarządu
Tel:
Kom:
E-mail: r.garnys@telcon.pl
Skype: radek.garnys
GG:
agnieszka_bialas Agnieszka Białas – Przedstawiciel Handlowy
Tel: 42 613 09 28
Kom: +48 694 485 965
E-mail: a.bialas@telcon.pl
Skype:
GG: 24912769
agnieszka_cuper Agnieszka Cuper – Przedstawiciel Handlowy
Tel:42 613 09 27
Kom./Whatsapp: +48 694 402 366
E-mail: a.cuper@telcon.pl
Skype:
GG: 58947521
Ewa Chruszczewska Ewa Chruszczewska – Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom./Whatsapp: +48 662 080 520
E-mail: e.chruszczewska@telcon.pl
Skype: ewa.pintara.telcon
GG: 24886909
Karolina Wypychowska – Przedstawiciel Handlowy
Tel: 42 613 09 17
Kom./Whatsapp: +48 694 497 396
E-mail: k.wypychowska@telcon.pl
Skype:
GG: 19885786
Agnieszka Odziemkowska – Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 733 800 822
E-mail: a.odziemkowska@telcon.pl
Skype: a.odziemkowska
GG: 66830103
Hubert Chudziński – Przedstawiciel Handlowy
Tel: 42 613 09 15
Kom: +48 666 321 648
E-mail: h.chudzinski@telcon.pl
Skype:
GG: 23086681
Andrzej Grabowski – Obsługa nowych klientów, Wsparcie techniczne
Tel:
Kom:
E-mail: a.grabowski@telcon.pl
Skype:
GG:
Edyta Szczepaniak – Specjalista ds. administracji i kadr
Tel: 42 613 09 19
Kom:
E-mail: e.szczepaniak@telcon.pl
Skype:
GG:
Artur Ciesielski – Kierownik ds. zakupów i logistyki
Tel: 42 613 09 23
Kom: +48 731 111 544
E-mail: import@telcon.pl
Skype: import.telcon
GG: 59810878
Piotr Andrzejczak – opiekun ds. logistyki importowej
Tel:
Kom: +48 570 114 110
E-mail: p.andrzejczak@telcon.pl
Skype:
GG:
Małgorzata Kurek – Dział reklamacji
Tel: 42 613 09 21
Kom:
E-mail: reklamacje@telcon.pl
Skype:
GG:
Mariusz Harążka – Dział kontroli jakości i testów
Tel: 42 613 09 21
Kom:
E-mail: qc@telcon.pl
Skype: qc@telcon.pl
GG:
Ewa Duczyńska – Kierownik magazynu
Tel:
Kom: +48 696 633 241
E-mail: logistyka1@telcon.pl
Skype:
GG: